O firmie

Transport Pasażerski TRANSWIT to firma założona przez Witolda Cygana w 2007 roku, absolwenta  Wyższej Szkoły Biznesu (National Louis University).

Firma zajmuje się Międzynarodowym Przewozem Osób. Na co dzień zajmujemy się obsługą linii regularnych, dowozem  pracowników do zakładów pracy, przewozami drużyn i   klubów sportowych, obsługą wycieczek, a także  innymi  przewozami okazjonalnymi  takimi  jak wyjazdy na koncerty, do teatrów, na wesela, zawody sportowe, pielgrzymki,  uroczystości pogrzebowe, wyjazdy na lotniska i inne . Firma dysponuje kilkudziesięcioma busami i autobusami o różnych pojemnościach dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Współpracujemy z wieloma zakładami pracy, stowarzyszeniem, szkołami i innymi instytucjami. Zapewniamy sumienność, wiarygodność, rzetelność świadczonych usług.

Gwarancją rzetelnie wykonywanych przewozów jest doświadczenie które nabyliśmy wykonując przewozy w transporcie międzynarodowym,  do Niemiec (praca w Eurolines), do Londynu, Austrii, Włoch, Francji, Grecji, Chorwacji oraz w turystyce, obsługując wycieczki i pielgrzymki zagraniczne (praca w Firmie WACTUR).